arka plan
ISI YALITIMI (MANTOLAMA):

Genelde yalıtım,  özelde ISI YALITIMI ( mantolama, ısı tecriti, termik izolasyon veya ısı izolasyonu da denir) ile ilgili konularda bilgilenmek isteyen bir kimse;  basılı ve görsel medya, resmi-özel kurum ve kuruluşlar gibi, bir çok kaynaktan, bu  bilgilere ulaşabilir.Üstelik elde edeceği bilgi, şu anda bu yazıdan elde edeceği bilgiden hem  çok daha fazlasını ve hem de teknik açıdan çok daha detaylısını içerebilir ...
                                               devamı... »
Taşonit Yalıpan Kaplama EPS Söve
logo

Taşonit Yalıpan Cephe Kaplama
Yalıpan Dış Cephe  Ahşap Yongalı Beton Plaka
Dış Cephe Yalıtım - MANTOLAMA
TAŞONİT:

Binaların dış cephe ve iç mekanlarında taş kaplama uygulamaları için üretilen, ağaç,çimento ve sağlığa zararsız kimyasal maddelerinin karışımından oluşan, her iki yüzü doğal malzemelerle zırhlandırılmış kabartma taş dokulu  levhalardır .  Yüzeyindeki zırh tabakası ile ,dış etkenlere dayanımı ve boya tutuculuğu kuvvetlendirilmiştir.
                                               devamı... »
Yeşil Yaprak - Pasif Ev _ Yeşil ev
YALIPAN:

Binaların dış cephelerinde yalıbaskı uygulamaları için üretilen, ağaç,çimento ve sağlığa zararsız kimyasal katkı maddelerinin fiziksel karışımından oluşan ,her iki yüzeyi doğal minerallerle zırhlandırılmış bir yüzü ahşap desenli levhalardır. Yüzeyindeki zırh tabakası ile ,dış etkenlere dayanımı ve boya tutuculuğu kuvvetlendirilmiştir.
                                               devamı... »
VİNYL SIDING :

Yıllarca sıcak, kuru ve güzel bir yuva için...
Vinyl Siding enerji tasarrufu sağlayan ve az bakım isteyen bir yalıtım malzemesidir. Yapılara bakım yaparken yüzeylerde kullanılan geleneksel sıva işlemlerinden kurtarır. Son derece dayanıklıdır ve estetik bir görünüme sahiptir.
                                               devamı... »
.
.